Kullanım Şartları

Arçelik Servisi Kullanım Şartları


arcelik.servisw.com adresindeki arçelik servisi kişisel blog sitesine erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.


İçerik 

arcelik.servisw.com'da yer alan özgün içerikler blog sahibi tarafından, arcelik.servisw.com için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bu sitede yayınlanan özgün içeriklerin, izin alınmadan başka web sitelerinde yayınlanması, kopyalanması ve farklı amaçlarla kullanılması yasaktır. Bilgi paylaşımı açısından bir içerikten en fazla 10 satırı alıntılanarak, içeriğin bulunduğu sayfanın direkt linki veya ana sayfanın linki ( arcelik.servisw.com) alıntılanan yazının altına yerleştirilmeli ve "alıntı" olduğu belirtilmelidir.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

arcelik.servisw.com'da yayınlanan içeriklerde, telif hakkı ihlali olduğunu düşünen taraflar veya hak sahipleri, iletişim formundan bu durumu bize bildirebilirler, ilgili içerik derhal yayından kaldırılacaktır. arcelik.servisw.com, yayınlanan içeriklerin ve yorumların doğruluğunu garanti etmez.

Yayınlanan içerikler konuyla ilgili fikir vermek ve mesleki eğitime katkı amaçlı olup, bilgilerin uygulanması sonucu oluşabilecek her türlü olumsuz sonuçlardan arcelik.servisw.com sorumlu değildir.  

Yorumlar 

arcelik.servisw.com'da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

 arcelik.servisw.com'a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.Kullanıcılar, gönderdikleri yorumların tüm yayın haklarını arcelik.servisw.com'a devretmiş olurlar.

 - Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve arcelik.servisw.com'un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir. İletişim arcelik.servisw.com'a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. arcelik.servisw.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

arçelik servisi, arçelik servis, arçelik yetkili servis, arcelik servis, arçelik çağrı merkezi, arçelik teknik servis, arçelik klima servisi, arçelik kombi servisi, arçelik buzdolabı servisi, arçelik beyaz eşya servisi, arçelik beko yetkili servis, arçelik arıza, en yakın arçelik servisi, arçelik servisleri, arçelik çamaşır makinesi servisi, arçelik tv servis, beko arçelik servis, arçelik servis no, arçelik bulaşık makinesi servisi, arçelik numara, arçelik özel servis, arçelik 444, arçelik servis numaraları, arçelik servis 444, arçelik merkez servis, arçelik tamir servisi, arçelik klima yetkili servis, arçelik yetkili, arçelik bornova, arçelik klima bakımı, arçelik arıza servisi, arçelik buzdolabı yetkili servis, arçelik servis çağrı merkezi, beko arçelik yetkili servis, arçelik altus servis, arçelik genel servis, servis arçelik, arçelik buzdolabı teknik servis, en yakın arçelik yetkili servisi, arçelik kombi yetkili servis, en yakın beko yetkili servis, arçelik servis yetkili, arçelik servis merkezi, yetkili servis arçelik, arçelik tamir, arçelik acil servis, arçelik bulaşık makinesi yetkili servis, arçelik fırın servis, arçelik beko teknik servis, arçelik buzdolabı tamircisi, arçelik tv yetkili servis, arçelik klima teknik servis, arçelik servis en yakın, arçelik çamaşır makinesi yetkili servis, arçelik yetkili servis numaraları, arcelik genel merkez, arçelik çamaşır makinesi teknik servis, arçelik servis bulaşık makinesi, arçelik servis genel merkez, arçelik beyaz eşya yetkili servisi, arçelik servis çamaşır makinesi, arçelik en yakın servis, yetkili arçelik servisi, arçelik bakım servisi, arçelik çamaşır makinesi tamircisi, arçelik çağrı, arçelik servis klima, arçelik servis buzdolabı, arçelik teknik, arçelik tv tamiri, arçelik yetkili servis çağrı merkezi, arçelik altus yetkili servis, arçelik bulaşık makinesi teknik servis, arçelik servis çağırma, arçelik beko klima servisi, arçelik yetkili servis no, arcelik merkez, arçelik yetkili teknik servis, arçelik 7 24 servis, arçelik kombi teknik servis, arçelik servis ara, arçelik tv teknik servis, altus arçelik servis, arçelik numara servisi,

Kullanım Şartları

eyetkiliservisi.com tr.servisw.com servisw.com.com yetkiliservisizmir.com samsung-tr.com televizyonhastanesi.com servistelefonnumarasi.com tr.ayazteknik.net ww1.servisw.com

0850 430 4989